BMW X1
sDrive20i Centennial Executive Stoelverw.|Cam|Navi!
Direct kopen, basisprijs: € 14.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.750,-
LEASEPRIJS: € 204,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.478,71 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive20i Centennial Executive Stoelverw.|Cam|Navi! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 september 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 174.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 204,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KK-494-G |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.598 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- Passagiersairbag
- Sportstuur leder
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR